Dzień Depilacji Laserowej w SkinTherapy

Jak co miesiąc – jeden dzień w naszym gabinecie poświęcamy depilacji laserowej. Mamy zaplanowanych już kilka dni: 06.03.18r. , 10.04.18r. , 15.05.18r. , 19.06.18r.

Nie lubisz swoich włosków na brodzie, wąsików czy w innych bardziej intymnych miejscach ciała – usuń je bezboleśnie, szybko i trwale.


Szczegóły i cennik na naszej stronie www.skintherapy.com.pl
Umawianie wizyt pod nr telefonu: 533 532 925 lub on line na stronie www.skintherapy.com.pl


Dlaczego warto depilować się Laserem Diodowym LightSheer Desire?

System laserowy LightSheer to najbardziej zaawansowana na świecie technologia w efektywnym usuwaniu niechcianych włosów. W zależności od potrzeb laser Light Sheer może być bezpiecznie zastosowany w większości partii ciała.

Zasada działania lasera LightSheer polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa za pomocą LightSheer, przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Laser LightSheer® DESIRE.

Urządzenie laser Light Sheer DESIRE jest wyposażone w dwa rodzaje głowic zabiegowych wyposażonych w niepowtarzalny system chłodzenia ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4ºC. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji. Duża głowica o wielkości 22x35mm dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi podciśnienia HIT™ pozwala na bardzo szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych, przy jednoczesnym wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zassanie odcinka skóry powoduje redukcję przepływu krwi w leczonym obszarze, co pozwala na radykalne skrócenie czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej.


Już przy pierwszym zabiegu tracimy 70% włosów. Wystarczy 3 maks. 4 powtórzenia żeby sunąc na wiele lat niechciane owłosienie.

    Przeciwskazania:

  • Choroby nowotworowe,
  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Choroby skóry takie jak bielactwo, łuszczyca lub rybia łuska,
  • Opalenizna,
  • Opalenizna,
  • Depilacja woskiem lub pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem,
  • Opryszczka, zmiany wirusowe lub bakteryjne w miejscu depilacji.